< < < < < Konak Oto Ekspertiz, NOTER Beyanlı ISO Belgeli Ekspertiz

Konak Oto Ekspertiz

Konak Oto Ekspertiz Konak Oto Ekspertiz İzmir Oto Ekspertiz

Konak İzmir merkezini kapsayan geniş ve metrekare başına düşen insan sayısı olarak en kalabalık ilçesidir. İzmir in en eski yerleşim merkezi bu ilçede kurulmuştur. Bu da ilçeyi antik tarihten beri her zaman İzmir trafiğinin merkezi yapmıştır.

İzmir’deki tüm yolların çıktığı ilçe Konak ilçesidir. Kültür sanatın merkezi semtler bu ilçemizdedir. Hafta içi iş yoğunluğunu hafta sonu ise tatil, alışveriş ve eğlencenin yoğunluğunu taşırlar. Bu ilçemize başlangıç batıda Alsancak semtinden başlar.

İzmir Oto Ekspertiz Alsancak semtinin çok yakın Atatürk Stadyumu yakınında yer alan 1. sanayi sitesi ve Halkapınar aktarma istasyonuna yakın 3. sanayi sitesindeki oto ekspertiz merkezleri ile Konak İlçesine en yakın ekspertiz konumundadır.

İlçe merkezinde başka bir oto ekspertiz merkezi bulunmamaktadır. İlçenin sıkışık yol yapısı buna müsaade etmemektedir. Bu yüzden İzmir Oto Ekspertiz Konak ilçesine en ideal ekspertiz durumundadır.

Hem çalışanlar için hafta içinde hem de hafta sonunu otomobil alım satımı değerlendirmek isteyen mesai dışı kişiler için hizmet verebilmekteyiz.

İlçenin hızlı yaşamı içerisinde oto alım satımı insanları zorlayıcı bir alışveriş olabilmektedir. Bu sebeple kaliteli bir hizmet ve güvenilir bir ekspertize ihtiyaç git gide artan bir ihtiyaç olmuştur.

İzmir Oto Ekspertiz hem konum hem kalite ve güven açısından en ideal hizmeti vermektedir.

2005 yılında kurulduğundan beri asıl ekibini koruyarak hizmetine olan güveni arttırarak sürdürmektedir.