İzmir Oto Ekspertiz'in Hizmet Verdiği İl ve İlçeler Nereleridir?

Oto Ekspertiz Hizmeti Verdiğimiz İl ve İlçeler

Oto Ekspertiz Hizmeti Verdiğimiz İl ve İlçeler Oto Ekspertiz Hizmeti Verdiğimiz İl ve İlçeler İzmir Oto Ekspertiz

İzmir Oto Ekspertiz tüm İzmir içine en yakın oto ekspertizdir. Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Konak, Buca, Gaziemir ilçelerinin tam ortasında yer alır. Bu konumu ile İzmir Oto Ekspertiz, kendini Bornova oto ekspertiz, Bayraklı oto ekspertiz, Konak oto ekspertiz, Karşıyaka oto ekspertiz, Çiğli oto ekspertiz, Buca oto ekspertiz, Karabağlar oto ekspertiz, Gaziemir oto ekspertiz firması olarak da tanımlamaktadır. Halkımız ikinci el otomobil alım satımında hayati rolü giderek artan ekspertiz firmaları seçimini hala ne kadar çok yanlış olsa da en yakın oto ekspertiz firması kriterini başa koyarak yapmaktadır.

İzmir Oto Ekspertiz öncelikle 30.000 ve her gün daha da artan sayıda araca verdiği hizmeti ile öne çıksa da İzmir içindeki harika konumu ile de halkımızın bu beklentisini karşılamaktadır.

Çamdibi Şubesi İzmir Atatürk Stadyumunun çok yakınında yer alır. Bulunduğu konum Bornova, Bayraklı, Karşıyaka, Çiğli, Konak, Karabağlar, Gaziemir, Buca, Balçova, Narlıdere ilçelerine giden yolların tam üzerindedir. Bu konum o kadar merkezi bir yerdedir ki İzmir Oto Ekspertiz Firmasını yine Pınarbaşı, Kemalpaşa, Menemen, Aliağa gibi İzmir merkezine biraz daha uzak ilçe ve semtlerden gelen müşterilerimiz için de ulaşılması çok kolay ve rahat bir oto ekspertiz firması yapmaktadır.

3.Sanayi şubemiz de yine Çambidi şubemize yakın bir konumdadır. Bu şubemizin en güzel yanı 3. Sanayi içerisinde yani bir otomobil sanayi sitesi içerisinde yer almaktadır. Bu şekilde ekspertiz hizmeti öncesi ve sonrasında otomobilde göreceğimiz, gördüğümüz basit ancak alıcı ve satıcı arasında bir güven sorunu yaratacak kusurların da giderilmesi kolaylaşmaktadır. Bu aracını satmak için ekspertiz hizmeti isteyen müşterilerimizin içini rahatlatan ve otomobili satın alacak kişi ile arasında güven bağı oluşturan bir ortam yaratır.

Sanayi Şubemiz ayrıca Bornova ilçesi içerisinde, İzmir Metro durağı Stadyum Durağına gerçekten de 3 dakikalık yürüme mesafesindedir. Bu şekilde otomobil almak isteyen müşterilerimiz otomobil alacakları kişileri rahatlıkla 3. Sanayi Şubemizde randevu verip gelebilmektedir. İzmir Metro Hilal ve Halkapınar durakları ile de İzmir İZBAN tren hattına direkt bağlantılıdır. İZBAN ile İzmir Metro beraber işletme edilen tren ulaşım imkanıdır. Birbirlerine aktarmalar Hilal ve Halkapınar duraklarında yapılmakta, hatta aktarmalarda ücret dahi alınmamaktadır. Böylede İzmir merkezine uzak diğer ilçelerden Tire, Torbalı, Selçuk, Beydağ, Menemen, Aliağa’dan otomobil alımı yapmak isteyen ve oto ekspertiz hizmetine ihtiyaç duyan müşterilerimiz içinde 3. Sanayi şubemiz harika konumu ile ulaşımı kolay ve ferah bir seçenek olmaktadır.

İzmir dışından otomobil alım satımı için gelen müşterilerimiz için ise her iki şubemizin bulunduğu konum Otogara en yakın ekspertiz firması olmamızı sağlamıştır. Otogardan İzmir içine tek vesait ile şubelerimize ulaşmak mümkündür.

Ayrıca Bornova'da bulanan oto ekspertiz şubelerimiz Bornova'dan geçen otoyal sayesinde Manisa, Aydın, Muğla gibi Ege Bölgesi şehirlerine, Balıkesir, Bursa, İstanbul gibi şehirlerine kolay ulaşım imkanına sahiptir.